Loimun juhlatulet Rovaniemellä
Viimeistään 13.9.
Kuvaus
Loimu täyttää 5 vuotta, tervetuloa juhlimaan kanssamme Rovaniemelle!
Juhlatulilla pääset nauttimaan juhlatunnelmasta, tapaamaan muita Lapissa asuvia loimulaisia ja Loimun henkilökuntaa sekä tutustumaan alueella toimiviin jäsenyhdistyksiimme.
Tilaisuuden ohjelma
17 – n. 17:30 Loimun henkilökunnan tervehdykset
- Tervetulosanat ja illan ohjelma – järjestöpäällikkö Johanna Hristov
- Loimun kuulumiset: Me loimulaiset, valoisamman tulevaisuuden tekijät – toiminnanjohtaja Mikko Salo sekä elinkeino- ja koulutuspoliittinen asiantuntija Aaro Riitakorpi
- Jäsenyyden hyödyt: jäsenedut ja -palvelut – jäsenkokemusvastaava Elli Suonpää
- Loimulainen yhteisömme – opiskelijajäsenhankinnan koordinaattori Henri Forssten ja järjestöpäällikkö Johanna Hristov
n. 17:30 – 19 Salaattia, viiniä, verkostoitumista ja keskustelua. Jäsenyhdistysten, Danske Bankin ja Turvan ständit ovat auki.
Ilmoittautuminen päättyy 13.9.2022 tiistaina.
Tapahtumapaikka: Scandic Pohjanhovi, Pohjanpuistikko 2, Rovaniemi
Tervetuloa mukaan Loimun juhlatulille!
Tilaisuus on avoin ja maksuton kaikille Loimun jäsenille. Kutsu siis mukaan kaikki loimulaiset työ- ja opiskelukaverisi!
Loimun tilaisuudet ovat terveysturvallisia, lue lisää.
Loimun tapahtumien ja koulutusten tietosuojaseloste:
https://www.loimu.fi/mika-on-loimu/tietosuoja/
Kohderyhmä
Loimun jäsenet